Хмельниччина з 30 жовтня переходить у «червону» зону епіднебезпеки

Хмельниччина з 30 жовтня переходить у «червону» зону епіднебезпеки

Хмельниччина з 30 жовтня переходить у «червону» зону епіднебезпеки

  • On 27.10.2021

Хмельницька область та ще шість регіонів переходять у «червону» зону. Таке рішення ухвалено сьогодні, 27 жовтня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив у своєму Telegram міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов:

«Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей», – повідомив урядовець.

«Червоний» рівень епіднебезпеки передбачає низку обмежень, які запроваджуються в регіонах. Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо.

Обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані. Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

Згідно з даними МОЗ, Хмельниччина упродовж трьох діб перевищує показник захворюваності на коронавірус, коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування й рівень госпіталізації.

 

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.