МОЗ розвінчує чутки щодо випадків зараження холерою в Україні

МОЗ розвінчує чутки щодо випадків зараження холерою в Україні

МОЗ розвінчує чутки щодо випадків зараження холерою в Україні

  • On 16.06.2022

Вже тиждень у мережі поширюється інформація про начебто наближення спалаху холери через те, що нібито «вище за течією річок, які впадають у Дніпро, почали розкладатися трупи».
МОЗ вкотре нагадує: в Україні наявна достатня матеріально-технічна, організаційна та лабораторна база для реагування на підтверджені випадки чи підозру на холеру.
Абсолютно усі випадки, де б можна було запідозрити холеру, проходять через систему центрів контролю та профілактики хвороб. Окрім того, з поверхневих водойм, місць рекреації, річок, водозабору регулярно (з 01 червня по 1 жовтня) відбираються зразки для забезпечення епідеміологічного нагляду. Досліджується питна вода.
І головне: за весь час моніторингу не було зафіксовано випадків навіть із підозрою на холеру.
Разом з тим, усім нам варто дотримуватись базових правил особистої гігієни, використовувати безпечну воду, ретельно обробляти їжу тощо. Це важливо робити завжди, а тим паче влітку — сприятливу для поширення багатьох інфекцій пору року.

На зображенні може бути: текст «що шириться соцмережами на украïну насуваеться спалах холери факт за весь час сантарно-епдемчного наглядув не було зафиксовано випадкв навть iз пдозрою на холеру. сегодняв бсмп собирала гл. врач объявила предупреждение. ожидают яхолерной палочки смертей будет больше пить только кипяченую воду, чистит мыть фрукты и также кипяченой водой. купатьсяв вводоёме ит.д. будьте одительны предупредите своих родственников знакомых. вспышка холеры! пришли предупредительные документыв больницу. пейте только кипяченую выше днепр начали разлагаться трупы. MIHICTEPCTBO охорони здоров'я украйни»
 

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.