Найкращих працівників КП “ХМЛДЦ” відзначили з нагоди професійного свята

Найкращих працівників КП “ХМЛДЦ” відзначили з нагоди професійного свята

Найкращих працівників КП “ХМЛДЦ” відзначили з нагоди професійного свята

  • On 17.06.2021

Напередодні Дня медичного працівника, котрий щорічно в Україні відзначають в третю неділю червня, в парку культури та відпочинку імені М. Чекмана відбулися урочисті заходи. Почесні грамоти та подарунки цього дня отримали кращі працівники Хмельницького міського лікувально-діагностичного центру.

Урочисте нагородження в парку ім. М. Чекмана

Професії у медичній галузі обирають за покликом душі. Тільки людина з великим серцем здатна присвятити своє життя медицині, віддати всі свої знання та всі свої сили благородній справі – збереженню здоров’я та спасінню життя інших. Цілодобова праця, мужність та стійкість, доброта та самовіддача медиків – запорука доброго здоров’я кожного з нас. Відзнаки та подяку за роботу отримали співробітники поліклініки №5 КП «ХМЛДЦ».

Колектив поліклініки №5 КП «ХМЛДЦ»

Робота медика є вкрай важливою для суспільства і з давніх часів викликає велику повагу. У незалежній Україні День медичного працівника було засновано указом президента Леоніда Кравчука № 281/94 від 3 червня 1994 року. З нагоди професійного свята заслужені нагороди отримали і працівники поліклініки №4 КП «ХМЛДЦ».

Колектив поліклініки №4 КП «ХМЛДЦ»

Щороку у червні на адресу медичних працівників звучать найщиріші побажання. Професія медика вважається однією із найвідповідальніших, адже лікарі постійно ризикують своїм здоров’ям, аби врятувати життя пацієнтові. З нагоди професійного свята, котре медики відзначають уже 27 років, нагороди та подяки за працю отримали працівники поліклініки №3 КП «ХМЛДЦ».

Колектив поліклініки №3 КП «ХМЛДЦ»

Благородна праця медичного працівника неможлива без повної самовіддачі і щирої любові до оточуючих. Це відкриті, чуйні та небайдужі люди. Напередодні професійного свята вітання та щиру подяку за роботу приймали і працівники поліклініки №2 КП «ХМЛДЦ».

Колектив поліклініки №2 КП «ХМЛДЦ»

За статистикою, близько 64% медиків у світі працюють понаднормово. Деякі лікарі можуть працювати аж 60 годин на тиждень. Подякували за нелегку працю та вручили заслужені відзнаки напередодні професійного свята і співробітникам поліклініки №1 КП «ХМЛДЦ».

Колектив поліклініки №1 КП «ХМЛДЦ»

Як і будь-яке підприємство, Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр не зміг би повноцінно функціонувати без адміністративно-господарського відділу. Директор, бухгалтери, секретар, діловоди, водії, кадровий відділ, юрисконсульт, спеціалісти господарського та технічного обслуговування – це ті люди, котрі забезпечують цілісну роботу Центру. Тож, об’єднані спільною діяльністю, інтересами та метою, напередодні Дня медика приймали вітання та нагороди за працю.

Адміністративно-господарський відділ КП «ХМЛДЦ»

Вітаємо зі святом та зичимо легкої роботи і вдячних пацієнтів!

 

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *