![Працівникам КП “ХМЛДЦ” вручили дипломи про занесення на Дошку пошани](https://khmldc.khm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-0a-d1b877a1fe3762e167539443acfe3039eb1462556472ff86e6c09329528d1ef7_f3b53a9f40375f82-825x340.jpg)
Працівникам КП “ХМЛДЦ” вручили дипломи про занесення на Дошку пошани
- On 27.09.2021
В урочистій атмосфері у сесійній залі Хмельницької міської ради відбулося вручення дипломів про занесення на Дошку пошани кращим медичним працівникам міста.
Дипломи працівникам КП «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр», які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів та зробили вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я міста Хмельницького, вручав особисто Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Вітаємо та пишаємося!
![](https://khmldc.khm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/tanya-2709_1-1024x768.jpg)
![](https://khmldc.khm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/tanya-2709_2.jpg)
![](https://khmldc.khm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/fivfiv-1024x628.jpg)
0 Comments