З серпня запроваджується електронний рецепт на антибіотики

З серпня запроваджується електронний рецепт на антибіотики

З серпня запроваджується електронний рецепт на антибіотики

  • On 14.07.2022

Триває впровадження МОЗ цифрових послуг у сфері охорони здоров’я. Однак через повномасштабне російське вторгнення перехід на е-рецепти відбуватиметься поступово. Що потрібно знати лікарям?

🟦Тривалість перехідного періоду – до кінця року. Протягом цього часу, тобто до 01.01.2023, медичні та аптечні заклади мають підготуватися до повноцінного переходу на виписку рецептурних лікарських засобів виключно за електронним рецептом.
🟦З серпня лікарі отримають можливість здійснювати призначення антибіотиків в електронній системі охорони здоровʼя через медичну інформаційну систему. Функціонал виписування е-рецептів знайомий для лікарів, які вже виписують е-рецепти своїм пацієнтам у рамках програми реімбурсації “Доступні ліки”.
🟦Заклади, які наразі ще не приєдналися до ЕСОЗ, на період дії перехідного періоду зможуть виписувати паперовий рецепт на відповідному бланку за формою ф-1.
🟦Пацієнти за електронним рецептом купують антибіотики за власні кошти. Електронний рецепт не містить торгових назв препаратів. Пацієнт може самостійно прийняти рішення щодо бренду лікарського засобу відповідно до свого бюджету.

 

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *