У Хмельницькому працює Єдиний медичний номер

У Хмельницькому працює Єдиний медичний номер

У Хмельницькому працює Єдиний медичний номер

  • On 16.09.2022

З 1 серпня у Хмельницькому запрацював Єдиний медичний номер. За номером 0 800 202 103 хмельничани можуть записатися до лікаря, дізнатися про години прийому того чи іншого спеціаліста, проконсультуватись щодо надання закладами охорони здоров’я міста відповідних медичних послуг та отримати усю необхідну інформацію про роботу закладу.

Наразі до нього під’єднані чотири медзаклади:  КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» (цифра 1);  КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» (цифра 2); КП «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» (цифра 3); та КП «Хмельницька міська дитяча лікарня» (цифра 4). З часом він об’єднає майже всі медустанови Хмельницького.

Як минув перший місяць роботи Єдиного медичного номера та як готувалися до впровадження такої послуги, в ефірі телеканалу ТВ7+ розповіла начальниця Контакт-центру КП «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» Софія Мединська. Переглянути програму можна за посиланням.

 

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *