Замість паперових листків непрацездатності у КП «ХМЛДЦ» формують електронні лікарняні

Замість паперових листків непрацездатності у КП «ХМЛДЦ» формують електронні лікарняні

  • On 02.08.2021

В Україні триває перехідний період від паперових листів непрацездатності до електронних.

Формування е-лікарняних відбувається в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, внесених лікуючим лікарем до Реєстру медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я.

Пацієнтам більше не доведеться нести на роботу паперовий «лікарняний», щоб зафіксувати факт тимчасової непрацездатності, а роботодавці бачитимуть необхідну інформацію про е-лікарняні в особистому електронному кабінеті страхувальника (роботодавця) на вебпорталі Електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

Після оформлення лікуючим лікарем електронного медичного висновку (коли автоматично відбувається відкриття е-лікарняного), працівник має повідомити про це свого роботодавця будь-яким зручним обом способом, наприклад, телефоном, електронною поштою тощо. А вже після закриття е-лікарняного, він стає підставою для призначення матеріального забезпечення працівнику.

Повністю система запрацює з 1 вересня. Однак е-лікарняний уже можна отримати у КП «ХМЛДЦ». Як це працює, розповів ПЕТРОВ Віктор Іванович, заступник медичного директора КП «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр».

 

0 Comments

Leave Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.